Author: c***3
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: Moon Rose
尺寸: 均碼
Price: HK$49.00
不管白天或黑夜,永遠保持明亮! 這種精緻的高光能快速為您增添珠光微光和純粹的光澤。 Moonside Highlighter 具有 3D 光澤,柔軟、易於塗抹且持久耐用!
| Ingredients | 純素, 無香精, 不含麩質 |
| Color | Moon Rose |
| Finish | Shimmer |
| Texture | Pressed Powder |
| Type | Powder Highlighter |
| 高度 | 7.1 cm |
| 長度 | 7 cm |
| 淨重 | 5.5 g |
| 寬度 | 2.8 cm |
| SKU | sb2210126180135196 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 613185 people said the quality is very good!
Author: c***3
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: Moon Rose
尺寸: 均碼
Author: q***5
Date:
Review: 好美的商品 希望喜歡水水的你可以訂購 真的實在太美了
顏色: Celestial Gaze
尺寸: 均碼
Author: j***8
Date:
Review: 質感以及顏色感覺不錯 沒什麼落差
顏色: Cosmic Stream
Author: P***i
Date:
Review: 包裝的超級好!不怕被運送壓壞!
顏色: Cosmic Stream
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.